Dvosoban stan u novogradnji Bagljaš

Šifra nekretnine : 1951

Prodaja 97.000 € - Stan
57.00 m22.0 Sobetoplotne pumpe II/III  Štampaj
Lokacija: Bagljaš novogradnja Telefonskih linija: 1 

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično stanovanje.

Zgradu i stan odlikuje visok kvalitet gradnje i opreme. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Veoma kvalitetna Nemačka Schuco stolarija sedmokomorna, dupla termoizolaciona stakla, električne roletne (na dugme), podno grejanje na toplotne pumpe, hlađenje na veliku klimu, uz veoma niske mesečne troškove. Kvalitetni podovi i završna obrada. Parking je obezbeđen u slobodnoj zoni ispred zgrade i ne naplaćuje se. Izuzetna lokacija – u neposrednoj blizini nalaze se: BIG shopping (tržni) centar, Maxi, Univerexport, parkovi, dečija igrališta, škole, vrtići i javni prevoz. Uknjižen 1/1

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Terasa, Parking (više mesta)
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • INFRASTRUKTURA:Topla voda
  • JAVNI PREVOZ:Autobus
  • OPIS:Lux, Nadogradnja
  • OPREMLJENOST:PVC stolarija, Alu stolarija
  • PONUDA:Specijalna ponuda, Snižena cena
  • PRISTUP:Lift
  • STANJE:Odmah useljiv
  • UREĐAJI:Interfon, Video nadzor, Alarm

Slične nekretnine

Stan-Prodaja

Četvorosoban stan na Lesnini

4.0 | 82m2 | 98.400 €
Na prodaju četvorosoban stan na Lesnini površine 82 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlatom na terasu, dva prostrana kupatila, degažmana, tri sobe i još jedne manje terase. Grejanje podno, digitalni uređaj sa prikazom trenutne temperature, uz moguća podešavanja i prikaz temperature koliku želite u stanu. Stolarijan PVC sa roletnama, sigurnosna vrata, dve klime (grejanje i hlađenje), po podovima laminat i keramika. Iako je na poslednjem spratu stan nema kosina. Veoma dobra izolacija zidova, krov zgrade pokriven nerđajućim dekapiranim limom, ispod kojeg je debeo izolirajući sloj. Prostrana zajednička prostorija u prizemlju zgrade za bicikle vlasnika stanov. Parking mesto u dvorištu zgrade, uz napomenu da je doneta odluka na skupštini stanara za postavljanje rampe za pristup kolima parkingu sa kod ključem na digitalno daljinsko podizanje i spuštanje rampe. Male mesečne dažbine. Dvostrano orijentisan istok-zapad i veoma svetao, u neposredna blizina nekoliko megamarketa, ambulanta sa više lekara, pijaca, nekoliko škola, vrtića, apoteka, većeg broja prodavnica i raznih drugih lokala, nekolko lepih parkova, više autobuskih stanica. Uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita.
#1888
Detaljnije
Stan-Prodaja

Komforan četvorosoban duplex Mala Amerika

4.0 | 85m2 | 104.000 €
Na prodaju komforan četvorosoban duplex na III spratu novije stambene zgrade (zgrada useljena pre 7. godina) u naselju Mala Amerika. Grejna površina stana 85 m2 i čini ga donja etaža u kojoj se nalazi hodnik, kupatilo , dnevnik boravak i izdvojena kuhinja sa trpezarijom i gornja etaža sa hodnikom, tri spavace sobe , kupatila i prostranpg " walk in " garderobera. Po podivima je tarket, stolarija sa PVC roletnama ( i na terasi) i komarnicima, grejanje gradska toplana , sigurnosna vrata. Stan je kompletno sredjen, sa minimumom ulaganja. U cenu je uracunata kuhinja sa belom tehnikom, garderoberi po hodnicima, sobama i kupatilima , biblioteka..Ostali deo namestaja po dogovoru moze ostati. Lokacija izuzetna, miran kraj, u blizini skola , vrtica, bolnica , na samo par minuta hoda od centar grada. Stan je uknjizen , cena nije fiksna. Moguća kupovina putem stambenog kredita.
#1962
Detaljnije
Stan-Prodaja

Nov namešten dvoiposoban stan Mala Amerika

2.5 | 62m2 | 105.000 €
Na prodaju nov nameštan stan površine 62 m2 na II spratu zgrade sa liftom u naselju Mala Amerika. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, terase i kupatila. Po podovima je keramika, podno CG na gas (svaki stan ima svoj kalorimetar), PVC stolarija u boji drveta, klima, sigurnosna vrata. Stan je opremljen sa kompletnim nameštajem, kuhinjom sa el. uređajima, ugradnim plakarima koji ulaze u cenu. Na odličnoj lokaciji, na samo desetak minuta hoda ocentra grada, prodavnica, škola.. Moguća kupovina garažnog mesta u suterenu zgrade po ceni od 10.000 eur. Uknjićen 1/1
#1859
Detaljnije