Velika hala sa vikendicom na Šumici-Marjanov brod

Šifra nekretnine : 1493

Prodaja 400.000 € - Vikendica
500 m218.00 ari1.0 SobeTA  Štampaj
Lokacija: Šumica Telefonskih linija: 1 

Hala na dva nivoa, površine 250m2 + 250m2 sa vikendicomna od oko 70 m2 na placu od 17,30 ari. Hala građena od čvrstog materijala, nova objekat, nikad korišten, idealna za razne vrste delatnosti. Udaljena od reke Begej oko 200m i na par minuta od grada Zrenjanina. Uknjižena 1/1.

Agencijska provizija 1,5%
Za više informacija pozovite 063 433 699 i 063 766 38 42

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Garaža, Terasa, Dvorište, Parking (više mesta)
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • ENERGENT:Struja

Slične nekretnine

Property Image
Vikendica-Prodaja

Spratna vikendica Tiganjica

2.0 | 51m2 | 9ari | 36.000 €
Na prodaju vikendica na Tiganjici udaljena na 200 m od restorana "Trofej", površine 51 m2 na placu od 9,16 a. Vikendica se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila. Iz dnevnog boravka stepenište vodi na galeriju na kojoj se nalazi spavaća soba iz koje se izlazi na veliku terasu. Po podovima postavljen laminat, stolarija drvena sa šalokatrama u odličnom stanju, grejanje na čvrsto gorivo ili na struju. Kuća poseduje sopstveni bunar i nov hidropak, trofaznu struju. Građena je od čvrstog materijala i ne zahteva dodatna ulaganja. Dvorište je ograđeno i prostrano okruženo zelenilom. Vikendica se nalazi u srcu prirodnog rezervata, na samo 25 minuta hoda od Carske Bare, hotela "Sibila". Idealna za osobe koje zele da se skolone od urbanog zivota i provedu neko vreme u miru i prirodi ili za svakodnevni život jer je udaljena na samo 10 minuta vožnje do grada. Cena nije fiksna. Uknjižena 1/1.
Detaljnije
Property Image
Vikendica-Prodaja

Vikendica sa voćnjakom Klek

1.0 | 60m2 | 35ari | 35.000 €
Vikendica površine 60 m2 koja se nalazi u neposrednoj blizini Kleka, a od centra Zrenjanina je udaljena 8km. Ne nalazi se do samog magistralnog puta tako da je zaštićena od buke i zagađenja vozila. Okružena je zelenilom te pruža savršen mir i mogućnost odmora. U blizini je reka Begej, sa pogodnim mestima za ribolov. Sam plac oko vikendice je prostran (35ari) sa voćnjakom i malim vinogradom. Pogodno zemljište za uzgoj svih vrsta voća i povrća. Takođe u dnu placa su nus prostorije za odlaganje mehanizacije i alata i prostor za garažu. U prizemlju kuće su dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa malom trpezarijom, ostava i kupatilo. Iz dnevne i spavaće sobe se izlazi na prostranu terasu. Visoko potkrovlje nije završeno. U dnevnoj sobi se nalazi kreka peć kojom se graje i kuhinja, dok se spavaća dogreva na struju.
Detaljnije